Osiągnięcia

Rok szkolny 2016/2017

  • I miejsce w gminnych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
  • III miejsce w gminnych sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • VIII Diecezjalny Konkurs o życiu i nauczaniu Jana Pawła II organizowany przez SP im. Jana Pawła II w Sobieszczanach
    • konkurs plastyczny III miejsce:  Maja Ostapiuk i Wojciech Teter oraz wyróżnienie Dawid Niezbecki  w konkursie plastycznym
    • konkurs muzyczny    I miejsce:  Adrianna Nowicka kl.II (kategoria klas I – III);
                                          III miejsce: Julia Teter kl. VI (kategoria klas IV – VI)
    • konkurs wiedzy  I miejsce:  drużyna – Alicja Kaproń kl. II i Kamil Kopeć kl. III (kategoria     klas I – III);
                                    VI  miejsce: drużyna  – Szymon Kozak kl. V i Patryk Dudziak kl. VI (kategoria klas IV – VI)
  • Laureat IV Gminnego Konkurs Poezji i Piosenki Ludowej   „Jarzębinka” – Adrianna Nowicka kl. II (kategoria klas I – III soliści), Julia Teter kl. VI (kategoria klas IV – VI soliści); Kamil Kopeć kl. III (kategoria klas I – III recytatorzy)
  • Szkolny konkurs plastyczny „Godło – Polski Znak Narodowy” Wyróżnienia w kategorii oddział przedszkolny: Anna Wójcik, Dawid Niezbecki, Maja Ostapiuk; Wyróżnienia w klasach I – III: Wiktoria Kandzierska, kl. I, Alicja Kaproń, kl. II, Adrianna Nowicka, kl. II; Wyróżnienia w klasach IV – VI: Alicja Nowicka, kl. IV, Maria Bartoszek, kl. IV, Julia Kowalczyk, kl.V
  • Szkolny konkurs plastyczny „Najładniejsza Bombka Bożonarodzeniowa”:
    • I miejsce – Zuzanna Mydlak, kl. II i Malwina Kołtun, kl. V
    • II miejsce – Dominika Liwak, kl. II i Julia Oleszko, kl.IV
    • III miejsce – Paulina Kozak, kl. II i Jakub Żysko, kl. III
    • wyróżnienie – Karolina Sprawka, kl. III i Julia Kowalczyk, kl. V
  • Szkolny konkurs na najciekawszy obrazkowy słownik bożonarodzeniowy w j. angielskim „My Christmas Picture Dictionary”
    • wyróżnienia w klasach I – III: Jakub Żyśko, kl. III, Zuzanna Mydlak, kl. II, Adrianna Nowicka, kl.I
    • wyróżnienia w klasach IV – VI: Julia Kowalczyk, kl. V, Alicja Nowicka, kl. IV, Julia Oleszko, kl. IV
  • Gminny konkurs plastyczny „Tradycyjne szopki bożonarodzeniowe” – I miejsce – Zuzanna Mydlak, kl. II
  • I edycja kreatywnego konkursu o odpadach „Segregujesz – Zyskujesz!” organizowany przez Departament Rolnictwa i Środowiska UM  Województwa Lubelskiego – wyróżnienia – Julia Kowalczyk, kl. V; Julia Syp, kl. V
  • Główna nagroda w II Gminnym Turnieju Tanecznym o Puchar Dyrektora Szkoły w PSP w Żabiej Woli
  • I miejsce w V Gminnym Konkursie Czytanie ze Zrozumieniem organizowanym przez PSP w Kiełczewicach Górnych – Kamil Kopeć, kl. III
  • I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Biblijnej  – Kamil Kopeć, kl. III
  • III miejsce w IV Gminnym Turnieju Matematycznym dla drużyny – Dawid Batko, kl. IV, Alicja Nowicka, kl. IV, Malwina Kołtun, kl. V, Szymon Kozak, kl. V, Julia Oleszko, kl. VI, Patryk Batko, kl. VI
  • Gminny Konkurs Matematyczny „KALKULATOREK” dla uczniów klas III
    • II miejsce – Kamil Kopeć, kl. III
    • III miejsce – Amelia Kusy, kl. III
  • Nagroda dla Mai Ostapiuk, oddział przedszkolny w Gminnym konkursie recytatorskim „Przedszkolaki mówią przecież najładniej na świecie”
  • Szkolny konkurs recytatorski
    • wyróżnienie w klasach I – III: Paulina Kozak, kl. II i Olga Gajowiak, kl. II, Nadia Baczewska, kl. II i Hubert Teter, kl. II, Dominika Liwak, kl.II i Adrianna Nowicka, kl. II, Kamil Kopeć, kl. III
    • wyróżnienie w klasach IV – VI: Alicja Nowicka, kl. IV, Amelia Marzec, kl. IV, Julka Oleszko, kl. IV, Izabela Kaproń, kl. VI, Wiktoria Oleszko, kl. VI
  • Szkolny etap konkursu wiedzy na „Najlepszego Ekologa Gminy Strzyżewice”
    • I miejsce – Izabela Kaproń, kl. VI
    • II miejsce – Malwina Kołtun, kl. V
    • III miejsce – Patryk Dudziak, kl. VI
  • III miejsce w Mistrzostwach Gminy Strzyżewice w piłce nożnej chłopców
  • Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XXXVI Konkursu Recytatorskiego w CKiP w Piotrowicach – Paulina Kozak, kl.II; Nadia Baczewska, kl. II; Kamil Kopeć, kl. III;
  • Wyróżnienie w V edycji gminnego konkursu „Poznajemy twórczość Marii Konopnickiej” konkurs recytatorski – Izabela Kaproń, kl.VI,
  • III miejsce w V edycji gminnego konkursu „Poznajemy twórczość Marii Konopnickiej” konkurs recytatorsko – pantomimiczny – Paulina Kozak, kl.II; Olga Gajowiak, kl.II; Adrianna Nowicka, kl. II; 
  • II miejsce w XL Ogólnopolskim Turnieju BRD – etap powiatowy, drużyna w składzie – Julia Teter, kl. VI, Wiktoria Oleszko, kl. VI, Szymon Stępień, kl. VI, Bartłomiej Grzywa, kl. VI
  • XXIII Gminna Olimpiada Ekologiczna, organizator Urząd Gminy w Strzyżewicach – konkurs wiedzy na „Najlepszego Ekologa Gminy Strzyżewice” – II miejsce drużyna: Malwina Kołtun, kl. V; Izabela Kaproń, kl. VI; Patryk Dudziak, kl. VI
  • Laureat  Gminnego konkursu plastycznego „Czyste powietrze – zdrowy człowiek”: Adrianna Nowicka, kl. II; Julia Kowalczyk, kl. V; Izabela Kaproń, kl. VI
  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Flora i Fauna Lubelszczyzny” – Wiktoria Oleszko, kl. VI

Rok szkolny 2015/2016

  • II miejsce w gminnych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
  • III miejsce w gminnych sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • IV miejsce w rozgrywkach piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Strzyżewice
  • I miejsce w Diecezjalnym konkursie o Świętym Janie Pawle II organizowanym przez SP im. Jana Pawła II w Sobieszczanach (zespół w składzie: Kamil Kopeć II, Julia Oleszko kl. III)
  • Wyróżnienie w konkursie plastycznych „Jan Paweł II – podróżnik” organizowanym przez SP im. Jana Pawła II w Sobieszczanach – Dominika Liwak, kl. I
  • Gminne igrzyska indywidualne w tenisie stołowym w PSP w Żabiej Woli:
    • I miejsceJulia Teter, kl. V
    • II miejsceMikołaj Kozak, kl. IV
  • Laureat gminnego konkursu poezji i piosenki ludowej „Jarzębinka” – Adrianna Nowicka, I (kategoria soliści); Alicja Nowicka, kl.VI (kategoria recytatorzy) oraz wyróżnienie – Olga Gajowiak, kl. I i Julia Teter, kl. V (kategoria soliści), Alicja Kaproń, kl. I i Izabela Kaproń, kl. V (kategoria recytatorzy)
  • I miejsce w półfinale powiatowych igrzysk indywidualnych w tenisie stołowym w Jabłonnie – Julia Teter, kl. V
  • Finał indywidualnych igrzysk powiatowych w tenisie stołowym w Krzczonowie VII miejsce – Julia Teter, kl. V
  • Wyróżnienie w XIII Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznych organizowanym przez ZS w Krężnicy Jarej – Julia Teter, kl. V
  • Laureatka Archidiecezjalnego konkursu „Wyślij życzenia na święta Bożego Narodzenia” organizowanego przez Gimnazjum nr 3 w Lublinie – Julia Kowalczyk, kl. IV
  • II Gminny konkurs plastyczny „Anioły i aniołki bożonarodzeniowe”:
    • I miejsce – Wojciech Teter, oddział przedszkolny
    • II miejsce – Alicja Kaproń, kl. I
    • Wyróżnienie – Julia Syp, kl.IV
  • III miejsce w powiatowych igrzyskach młodzieży szkolnej w drużynowym tenisie stołowym – Malwina Kołtun, kl. IV; Julia Teter, kl. V
  • Nagroda dla Mai Ostapiuk, oddział przedszkolny w Gminnym konkursie recytatorskim „Przedszkolaki mówią przecież najładniej na świecie”
  • Gminny konkurs „Dlaczego warto uczyć się języków obcych?”
    • Wyróżnienie – Julia Teter, kl. V (kategoria: plakat)
    • I miejsce – Alicja Nowicka, kl. III (kategoria: praca pisemna)
    • II miejsce – Dawid Dziedzisz, kl. V (kategoria: praca pisemna)
  • Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Cukierek za życzliwość. I Ty możesz zostać wolontariuszem” – Karolina Partyka, kl. III
  • III miejsce w Gminnym Turnieju Matematycznym dla drużyn – Dominika Olchawa, kl.IV, Szymon Mazurek kl. IV, Wiktoria Oleszko kl.V, Julia Teter kl.V, Natalia Boguta kl.VI, Michał Pikuła kl.VI
  • II miejsce w XI Festiwalu Piosenki Religijnej dedykowanym pamięci Świętego Jana Pawła II w Strzeszkowicach – Ada Nowicka, kl. I
  • III miejsce w Mistrzostwach Gminy Strzyżewice w piłce nożnej chłopców
  • Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XXXV Konkursu Recytatorskiego w CKiP w Piotrowicach – Adrianna Nowicka, kl.I; Olga Gajowiak, kl. I; Kamil Kopeć, kl. II; Julia Teter, kl.V
  • III miejsce w IV edycji gminnego konkursu „Poznajemy twórczość Marii Konopnickiej” konkurs recytatorsko – pantomimiczny – Izabela Kaproń, kl.V, Wiktoria Oleszko, kl. V, Julia Teter, kl. V, Szymon Stępień, kl.V
  • III miejsce w IV edycji gminnego konkursu „Poznajemy twórczość Marii Konopnickiej” konkurs recytatorsko – pantomimiczny – Olga Gajowiak, kl.I; Alicja Kaproń, kl.I; Adrianna Nowicka, kl. I; Dominika Liwak, kl. I
  • Wyróżnienie w VI Festiwalu Piosenki Polskiej „Przeboje lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych” dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego w SP nr. 51 w Lublinie – Julia Teter, kl. V
  • Wyróżnienie w XVIII Ogólnopolskim konkursie plastycznym „W trosce o nasze bezpieczeństwo” – Izabela Kaproń, kl. V
  • II miejsce w Międzyszkolnym konkursie wiedzy biblijnej z Ewangelii Św. Łukasza – Izabela Kaproń, kl. V
  • Szkolny konkurs matematyczny „Mistrz matematyki”:
    • Dominika Liwak – kl. I
    • Kamil Kopeć – kl. II
    • Maciej Pikuła – kl. III
  • KRUS, VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny, oddział w Bychawie „Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”, wyróżnienie Izabela Kaproń, kl. V
  • XXII Gminna Olimpiada Ekologiczna, organizator Urząd Gminy w Strzyżewicach – konkurs plastyczny – „Przyroda wokół nas”  – Malwina Kołtun, kl. IV; Izabela Kaproń, kl. V

Rok szkolny 2014/2015

  •  I miejsce w gminnych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
  •   Laureaci ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Mój wolny czas” w ramach kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ – Maja Dumańska, kl.II i Klaudia Grzywa, kl.II
  •   Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Mała kropla krwi to wielki dar” zorganizowany przez Klub Honorowe Dawstwo Krwi w Lublinie w ramach Białej Niedzieli – Kamil Kopeć kl.I, Julia Oleszko kl.II, Julia Syp kl.III, Julia Boguta kl.VI, Marta Jakubaszek kl.VI, Julia Stelmasiewicz kl.VI, Antonina Bartoszek kl.VI
  • Gminne igrzyska indywidualne w tenisie stołowym w PSP w Żabiej Woli:

I miejsce – Wiktoria Oleszko, kl.IV

II miejsce – Julia Teter, kl.IV oraz Klaudia Marzec, kl.VI

III miejsce – Marta Jakubaszek, kl.VI oraz Bartłomiej Grzywa, kl.IV

IV miejsce – Julia Boguta, kl.VI oraz Szymon Kozak, kl.IV

  •  Laureat gminnego konkursu poezji i piosenki ludowej „Jarzębinka” – Julia Teter, kl.IV (kategoria soliści); Marta Jakubaszek, kl.VI (kategoria recytatorzy)
  •  Laureat konkursu piosenki patriotycznej organizowanej przez CKiP w Piotrowicach – Julia Teter, kl.IV (kategoria soliści)
  •  Laureat konkursu piosenki patriotycznej organizowanej przez CKiP w Piotrowicach – Antonina Bartoszek, kl.VI;      Julia Boguta, kl.VI; Klaudia Marzec, kl.VI; Gabriela Buczkowska, kl.VI; Julia Stelmasiewicz, kl.VI; Marta Jakubaszek, kl.VI (kategoria zespół)
  •  III miejsce w I diecezjalnym konkursie plastycznym „Niebo – najpiękniejsze miejsce” – Dominika Liwak, oddział przedszkolny
  •  Gminne zawody w drużynowym tenisie stołowym w PSP w Żabiej Woli:
    I miejsce – Wiktoria Oleszko i Julia Teter
    II miejsce – Klaudia Marzec i Julia Boguta
    II miejsce – Bartłomiej Grzywa i Szymon Stępień
  •  III miejsce w gminnym turnieju matematycznym „Matematyczne potyczki ze Świętym Mikołajem” – Natalia Boguta, kl. V; Ewelina Dziadosz, kl. V; Michał Pikuła, kl. V
  •  Laureat I Gminnego Konkursu „Tradycyjne ozdoby choinkowe” organizowanego przez PSP w Kiełczewicach Górnych – Adrianna Nowicka, oddział przedszkolny; Julia Kowalczyk, kl.III oraz wyróżnienie Paulina Teter, kl.VI
  •   III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym
    w Krzczonowie – Julia Boguta, kl.VI i Klaudia Marzec, kl,VI
  •  III miejsce w Gminnym konkursie matematycznym dla klas III – Szymon Kozak, kl.III
  •  Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XXXIV Konkursu Recytatorskiego
    w CKiP w Piotrowicach – Alicja Nowicka, kl.II; Julia Syp, kl.III
  •  II miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo Gminy Strzyżewice w mini piłce nożnej dziewcząt
  •  III miejsce w Gminnym Turnieju Matematycznym w PSP w Osmolicach – drużyna: Wiktoria Oleszko kl.IV, Izabela Kaproń kl.IV; Natalia Boguta kl. V, Michał Pikuła kl.V; Julia Stelmasiewicz kl. VI, Adam Partyka kl.VI
  •  III miejsce w konkursie plastycznym „Józef Piłsudski i jego legiony inspiracją dla twórczości artystycznej” skierowanego do uczniów szkół podstawowych im. Józefa Piłsudskiego z woj. Lubelskiego – Izabela Kaproń kl.IV

Rok szkolny 2013/2014

  • I miejsce Bieg Awdańców na trasie Bystrzyca Stara – Piotrowice w kategorii klas I-III Julia Teter, klasa III
  • III miejsce w gminnych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
  • Gminne igrzyska indywidualne w tenisie stołowym w PSP w Żabiej Woli:
    III miejsce – Klaudia Marzec, klasa V
  • Półfinał indywidualnych igrzysk powiatowych w tenisie stołowym w Jabłonnej
    IV miejsce – Klaudia Marzec, klasa V
  • Finał indywidualnych igrzysk powiatowych w tenisie stołowym w Krzczonowie
    VII miejsce – Klaudia Marzec, klasa V
  • III miejsce w międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Sobieszczanach (Klaudia Marzec kl.V Julia Stelmasiewicz kl.V)
  • Laureat Gminnego Konkursu Piosenki Ludowej „Jarzębinka” – Martyna Wrzochal, kl. VI; nagroda specjalna – Julia Teter, kl. III
  • Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym „Stworzenie Świata” organizowanym przez CKiP w Piotrowicach – Paulina Teter, kl.V
  • Laureat Gminnego Konkursu recytatorskiego o tematyce religijnej organizowanym przez CKiP w Piotrowicach – Julia Teter, kl. III; Natalia Boguta, kl. IV; Edyta Rzedzicka, kl. IV; Klaudia Marzec, kl. V   
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Widzy „Biblia – Księga Życia” organizowanym przez CKiP w Piotrowicach – Paulina Teter, kl. V, Julia Stelmasiewicz kl. V, Klaudia Marzec kl. V
  • III miejsce w IV Konkursie Grafiki Komputerowej – „Błogosławiony Jan Paweł II-Papież Dialogu” organizowanym przez SP nr 51 w Lublinie – Marta Jakubaszek, kl. V
  • Gminne igrzyska drużynowe w tenisie stołowym dziewcząt  klas IV-VI w PSP w Żabiej Woli: II miejsce – Boguta Julia kl. V,         Marzec Klaudia kl. V
  • Gminne igrzyska drużynowe w tenisie stołowym chłopców  klas I-III w PSP w Żabiej Woli: III miejsce – Szymon Stępień kl. III,
  •       Bartłomiej Grzywa kl. III
  • Laureat Gminnego konkursu recytatorskiego „Z pamięcią o Janie Pawle II” organizowanego przez CKiP w Piotrowicach – Julia Teter, kl. III; Wiktoria Oleszko, kl. III; Ewelina Dziadosz, kl. IV; Klaudia Marzec, kl. V
  •  Laureat Gminnego konkursu plastycznego „Jan Paweł II – Droga do Świętości”” organizowanego przez CKiP w Piotrowicach –        Maja Piotrowska, oddział przedszkolny; Alicja Nowicka, kl. I
  •  Laureat Gminnego konkursu piosenki religijnej – Julia Teter, kl. III; Martyna Wrzochal, kl. VI oraz zespół wokalny
  •  Laureat Gminnego konkursu fotograficznego „Krzyże i kapliczki Gminy Strzyżewice” – Antonina Bartoszek, kl. V
  •  II miejsce w powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – drużyna: Andżelika Rzedzicka, kl. VI; Martyna Wrzochal, kl. VI; Bartosz Łopucki, kl. VI; Maciej Broda, kl.VI
  •  Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XXXIII Konkursu Recytatorskiego w CKiP w Piotrowicach – Julia Płaszczewska, kl. VI; Julia Teter, kl. III; Patryk Patko, kl. III; Julia Syp, kl. II
  •  Wyróżnienie w V Gminnym Konkursie Wiedzy o Regionie organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Ewy Kołaczkowskiej w Strzyżewicach – Bartosz Łopucki, kl. VI
  •  Laureat Gminnego konkursu plastycznego  „Nie wyrzucaj jak leci wszystkiego do śmieci” – Oliwia Fajer i Kamil Adamczyk oddział przedszkolny; Julia Teter, kl.III; Maciej Pikuła, kl.I; Andżelika Ryba, kl.VI

Rok szkolny 2012/2013

v     III miejsce w gminnych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

v     Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Zapobiegajmy pożarom”
Amelia Marzec, oddział przedszkolny

 

v     Gminne igrzyska indywidualne w tenisie stołowym w PSP w Żabiej Woli:

                  I miejsce – Adamczyk Ola, klasa VI

                  I miejsce – Marzec Klaudia , klasa IV                   

                  II miejsce – Paluch Patrycja, klasa VI                    

                        II miejsce –  Uba Arkadiusz, klasa VI                    

                  IV miejsce –  Boguta Julia, klasa IV

 

v     Półfinał powiatowych igrzysk indywidualnych w tenisie stołowym w Jabłonnej:

                  I miejsce – Marzec Klaudia 

                  II miejsce –  Boguta Julia

                  V miejsce – Aleksandra Adamczyk

                  VII miejsce – Patrycja Paluch oraz Arkadiusz Uba

 

v     Finał powiatowych igrzysk indywidualnych w tenisie stołowym Krzczonowie:

                  I miejsce – Marzec Klaudia 

                  V miejsce –  Boguta Julia

 

 

v     Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Wyślij życzenia na święta Bożego Narodzenia” zorganizowanego przez Gimnazjum nr 3 w Lublinie – Adam Partyka, klasa IV

 

v     Półfinał powiatowych igrzysk drużynowych w tenisie stołowym w Niedrzwicy Kościelnej:

                  I miejsce – Klaudia Marzec i Julia Boguta                        

                  III miejsce – Aleksandra Adamczyk i Patrycja Paluch

 

v     Finał powiatowych igrzysk drużynowych w tenisie stołowym w Krzczonowie:

                  III miejsce – Klaudia Marzec i Julia Boguta         

                 

v     Rejonowe igrzyska drużynowe w tenisie stołowym w Kocudzy:

V miejsce – Klaudia Marzec i Julia Boguta

 

v     Główna nagroda w gminnym konkursie plastycznym „Wrota Lubelszczyzny – Informatyzacja administracji” –  uczniowie klasy V: Andżelika Ryba, Martyna Wrzochal, Krystian Motysia, Maciej Broda

 

v     Laureat Diecezjalnego Konkursu Plastycznego „Credo w oczach dziecka”
Izabela Kaproń, klasa II

 

v     IV miejsce w XXXVI Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” – Kamil Stelmasiewicz, klasa VI

 

v     III miejsce w gminnym konkursie plastyczno – językowym „Mój słownik językowy;  My picture dictionary, Mein Bildwӧrterbuch” – Paulina Teter, klasa IV

 

v     Wyróżnienie w gminnym konkursie plastyczno – językowym „Mój słownik językowy; My picture dictionary, Mein Bildwӧrterbuch” – Patryk Batko, klasa II

 

v     II miejsce w powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa ruchu Drogowego – drużyna  w składzie: Arkadiusz Uba, klasa VI; Maciej Broda, klasa V; Krystian Motysia, klasa V

 

v     III miejsce w powiatowym indywidualnym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – Arkadiusz Uba, klasa VI

 

v      Wyróżnienie w III Międzyszkolny Konkursie Grafiki Komputerowej „Jan Paweł II – papież rodziny (pocztówka)” SP nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie; poziom klas IV – VI Andżelika Ryba, klasa V

 

v      II miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo Gminy Strzyżewice w mini piłce nożnej dziewcząt

 

v      II miejsce w Gminnym Drużynowym Turnieju Matematycznym dla klas IV – VI

 

v     Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XXXII Konkursu Recytatorskiego
w CKiP w Piotrowicach – Andżelika Rzedzicka, kl.V; Kamil Stelmasiewicz, kl.VI; Wiktoria Skoczylas, kl.V; Antonina Bartoszek, kl.IV; Klaudia Marzec, kl. IV; Patryk Patko, kl.II

 

v      Laureat konkursu plastycznego „Nie wszystko na wysypisko – Nasze rady na odpady” w XIX Gminnej Olimpiadzie Ekologicznej – Strzyżewice 2013 –  Malwina Kołtun, kl.I; Julia Kowalczyk, kl.I; Wiktoria Skoczylas, kl.VI