KOLĘDUJEMY DLA MISJI

Jak co roku po Świętach Bożego Narodzenia wyruszyliśmy jako Kolędnicy Misyjni, by kolędować wśród rodzin naszej parafii W dniach 29 – 30 grudnia 2017r. odwiedziliśmy mieszkańców miejscowości Strzyżewice i Kiełczewice Dolne. W tym roku ebrane ofiary zostały  przeznaczone pomoc dzieciom w  Syrii i Libanie. Dziękujemy wszystkim, którzy otwarli dla nas drzwi swoich domów, za okazane serce, poczęstunek oraz słodycze. Bóg zapłać!

W dniu 17 stycznia 2018r. Kolędnicy Misyjni z naszej szkoły uczestniczyli w corocznym spotkaniu Kolędników Misyjnych z całej  Archidiecezji Lubelskiej w Kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie. Na spotkaniu dzieci    i młodzież brały  udział we Mszy św. pod przewodnictwem Abp. Stanisława Budzika oraz wspólnie  śpiewali kolędy    z towarzyszeniem zespołu „Nutki chwały” ze Świdnika. Nasi kolędnicy brali również udział  w konkursie, który był ogłoszony przez organizatorów spotkania na „ Najpiękniejszy dom dla dzieci z Syrii”,  na  którym otrzymali wyróżnienie.  Na zakończenie był słodki poczęstunek oraz wspólna fotografia.