Wigilia szkolna 2017

Jak co  roku  tradycyjnie  przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbyło się spotkanie wigilijne. Dnia 22.12.2017r. wszyscy zebrali się w świetlicy szkolnej, gdzie na początku Pani Dyrektor Edyta Golewska powitała przybyłych gości, złożyła serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zaprosiła  do obejrzenia przedstawienia  jasełkowego  w wykonaniu  uczniów naszej szkoły. Następnie wysłuchaliśmy Ewangelii  o Narodzeniu Pańskim, którą uroczyście odczytał  ks. kan. Roman Łaska i odmówiliśmy wspólnie modlitwę. Później przy dźwiękach polskich kolęd i pastorałek wszyscy wspólnie podzielili się opłatkiem  i zasiedli do wigilijnego stołu, aby zjeść tradycyjne potrawy i  razem  kolędować. Spędziliśmy ten dzień  w serdecznej, miłej, ciepłej i świątecznej atmosferze. Każda z przybyłych osób mogła również odebrać od naszych uczniów Betlejemskie Światło Pokoju i zanieść je do swojego domu.