SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Sukcesy naszych uczniów

27 października 2016r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Sobieszczanach odbył się VIII Diecezjalny Konkurs o Świętym Janie Pawle II pod hasłem „Bądźcie świadkami miłosierdzia. W konkursie brało udział 14 szkół z terenu Archidiecezji Lubelskiej w tym również  uczniowie naszej szkoły, którzy odnieśli sukces w następujących kategoriach:
– wiedzy o życiu i nauczaniu Św. Jana Pawła II   klasy I – III drużyna składzie: Alicja Kaproń z kl. II  i Kamil Kopeć z kl. III –  zajęła I miejsce, klasy IV – VI drużyna w składzie: Szymon Kozak  z kl. V  i  Patryk Dudziak z  kl. VI –  zajęła VI miejsce,

– muzycznej  klasy I – III: Adrianna Nowicka z kl. II – zajęła I miejsce, klasy IV – VI: Julia Teter z kl. VI – zajęła III miejsce

– plastycznej oddział przedszkolny:  Maja Ostapiuk i Wojtek Teter  równorzędne III miejsce oraz wyróżnienie otrzymał Dawid Niezbecki

Do konkursu wiedzy o życiu i nauczaniu  Św. Jana Pawła II , plastycznego i muzycznego uczniów przygotowała  Pani Marzena Jóźwicka.                 Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów.