IV Konkurs Recytatorsko-Pantomimiczny

Dnia  19 maja grupa uczniów naszej szkoły brała udział w IV  Konkursie Recytatorsko-Pantomimicznym w Szkole Podstawowej w Bystrzycy Starej. Grupa starsza  z klasy V zaprezentowała pantomimę do wiersza Marii Konopnickiej ” Sposób na laleczkę”,  a grupa młodsza z klasy I pantomimę do wiersza „Muchy samochwały”.

Występy naszych uczniów były ciekawe, interesująco  przedstawione. Uczniowie mieli oryginalne stroje dopasowane do repertuaru.   Trema aktorów przed liczną widownią nie pozwoliła w całej okazałości pokazać talentów młodych aktorów. Jednak ich raca i trud zostały docenione, bowiem  zdobyli oni II i III miejsce oraz nagrody.

W przerwie był słodki poczęstunek, zwiedzanie szkoły. Zawarto nowe znajomości, które mamy  nadzieję będą pogłębiane w następnych spotkaniach z okazji różnych wydarzeń.

Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie wszystkich uczestników i  troskę.