XXXV Mały Konkurs Recytatorski

Dnia 12  maja  grupa uczniów naszej szkoły brała udział w XXXV  Konkursie Recytatorskim  w Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice z siedzibą w Piotrowicach. Każdy z uczniów zaprezentował wybrany przez siebie utwór poetycki.

Zarówno młodszych, jak i starszych uczestników zdominowała trema. Jedni uczniowie podołali wymaganiom i zakwalifikowali się do eliminacji, do  Konkursu Powiatowego,  inni zdobyli doświadczenia na przyszłość.

W tym roku w Konkursie brało udział wielu uczestników  z młodszej grupy, co pozwoliło  im nabrać nowych, doświadczeń, zapoznało z występami przed dużą publicznością oraz obyciem ze sceną. Z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Trzech uczniów- reprezentantów  naszej szkoły zakwalifikowało się do Konkursu Powiatowego . Z czego jesteśmy bardzo dumni.

Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie wszystkich uczestników i  troskę.