Kiermasz świąteczny

Już po raz kolejny w naszej szkole w ostatnim tygodniu poprzedzającym Święta Wielkanocne odbył się kiermasz, na którym można było kupić : kartki, stroiki, pisanki, oraz babeczki świąteczne. I jak zwykle sprzedawane wyroby rękodzielnicze cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, rodziców, dziadków i tych którzy odwiedzali naszą szkołę. Opiekę nad przygotowaniami i organizacją Szkolnego Kiermaszu Wielkanocnego sprawowała pani Marzena Jóźwicka, a sprzedażą zajęły się uczennice klas V i VI. Pieniądze, które zostały pozyskane ze sprzedaży tak jak co roku przeznaczone są na zakup materiałów plastycznych na gazetki szkolne i dekorację oraz na nagrody dla dzieci w konkursach organizowanych przez szkołę . Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy odwiedzili stoisko kiermaszu i kupowali nasze wyroby.

Serdecznie zapraszamy na kolejne kiermasze!