Podsumowanie konkursu

W naszej szkole rozstrzygnięty został po raz kolejny konkurs na „Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową”. W konkursie brali udział uczniowie naszej szkoły z klas  I- VI, którzy wykonali ładne, staranne, pomysłowe kartki świąteczne. Dlatego też wybór tych najładniejszych był bardzo trudny. Po obejrzeniu prac konkursowych, jury w składzie: Pani Dyrektor Edyta Golewska, Magdalena Jakóbczak, Pani Anna Klimek i Pani Marzena Jóźwicka, przyznała następujące miejsca w dwóch kategoriach:

Kategoria klas I – III
I miejsce – Paulina Kozak kl. I
II miejsce – Nadia Baczewska kl. I
III miejsce – Wiktoria Oleszko kl. III
Wyróżnienie – Dominika Liwak kl. I, Adrianna Nowicka kl. I

Kategoria klas IV – VI
I miejsce –Malwina Kołtun kl. IV
II miejsce – Julia Kowalczyk kl. IV
III miejsce – Mikołaj Kozak kl. VI
Wyróżnienie – Julia Syp kl. IV, Natalia Boguta kl. VI

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczniom bardzo dziękujemy za udział w konkursie.