Kiermasz świąteczny

W dniach 14 – 22 grudnia 2015r. odbył się w naszej szkole kiermasz bożonarodzeniowy. Sprzedawane były ozdoby świąteczne: choinki, stroiki, aniołki, bombki oraz kartki świąteczne. Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem zarówno u rodziców jak i osób odwiedzających naszą szkołę. Uczniowie byli bardzo zainteresowani powodzeniem kiermaszu i aktywnie w nim uczestniczyli. Opiekę nad przygotowaniami i organizacją  Szkolnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego sprawowała pani Marzena Jóźwicka. Uzyskane pieniądze są przeznaczone  na zakup materiałów do gazetek szkolnych, które uświetniają wygląd naszej szkoły oraz  na nagrody dla dzieci za sukcesy w konkursach organizowanych  przez szkołę . Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko kiermaszowe  i już dziś  zapraszamy na kiermasz wielkanocny, który będzie organizowany w marcu.