Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 14 października 2015 r. uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Na naszą uroczystość przybyła pani Barbara Zdybel reprezentująca Urząd Gminy Strzyżewice, emerytowana pani dyrektor Mieczysława Teter, emerytowani nauczyciele naszej szkoły, wszyscy obecni pracownicy szkoły, rodzice i starsi koledzy.

Pierwszaki złożyli uroczyste ślubowanie, po którym Pani dyrektor Edyta Golewska pasowała każdego ucznia na pełnoprawnego członka naszej szkolnej społeczności.

Po tym doniosłym akcie wszyscy uczniowie klasy pierwszej otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, które przygotowała dla nich Rada Rodziców oraz prezenty od Urzędu Gminy i byłej pani dyrektor Mieczysławy Teter.

Następnie uczniowie zaprezentowali swoje talenty i umiejętności w części artystycznej. Z uśmiechem na twarzy, przejęciem i ogromnym zaangażowaniem recytowali wiersze, śpiewali piosenki.

Był to wyjątkowy czas pełen wzruszeń i emocji.
Wszystkim pierwszakom życzymy samych sukcesów !!!